punta1 O nás

punta informace pro členy
punta1 členská přihláška

Klub přátel Modrého dolu

Klub přátel Modrého dolu zřizuje TJ Spofa Praha pro zájemce o pobyt a aktivity v Modrém dole.

Cílem klubu je vyhledávat možnosti dalšího sportovního a rekreačního využití Modrého dolu a zároveň přispět k ochraně a péči o jeho přírodu.

Co získáváte?

možnost aktivně se podílet na činnosti klubu a přispět k organizaci klubových akcí,

informace o akcích pořádaných (pro) členy Klubu přátel Modrého dolu,

informace a pozvánky na akce pořádané TJ Spofa Praha,

7% slevu na pobyty a akce pořádané TJ Spofa Praha,

výhodné ceny pobytu v Modrém dole v letním období

Podmínky členství

Členem Klubu přátel Modrého dolu se může stát každý, kdo vyplní registrační formulář, souhlasí s ujednáním Klubu přátel Modrého dolu a zúčastní se v rámci jednoho sezónního roku placeného týdenního kurzu nebo si zaplatí šest dní pobytu v Modrém dole.
Po odevzdání (odeslání) registračního formuláře obdržíte registrační číslo KPMD. Členství nabývá platnosti ihned s jeho obdržením a platí v aktuálním a následujícím sezónním roce. Platnost členství je prodlouženo na další sezónní rok zaplacením min. pěti dnů pobytu v Modrém dole v běžném roce.
Členské číslo je nepřenosné.
Slevy se vztahují na majitele členského čísla.

Dotazy
Vaše dotazy týkající se Klubu přátel Modrého dolu rádi zodpovíme na:
e-mail: kpmd(zav)tjspofa.cz